Україна і світ

Цей світанок міг стати останнім: Мозгова розповіла про тяжку хворобу

Продюсерка Олена Мозгова розповіла про тяжку хворобу, яку перенесла рік тому.

У Facebook Мозгова оприлюднила фото пейзажу. Каже, саме той схід сонця міг бути останнім, який вона бачила.

– Неймовірні болі, які принесла мені хвороба Лайма і які нічим, ніяким знеболюючим неможливо було вгамувати мене доводили до думок, що треба завершувати цей земний шлях, – зізналася Олена.

Зазначає, тієї ночі їй було особливо погано – не могла ні сидіти, ні стояти, ходила по кімнаті, вдивлялася в цей пейзаж і рахувала хвилини, щоб можна було прийняти знеболювальне, яке діяло максимум хвилин двадцять. Зізнається, тієї ночі від самогубства її врятували думки про доньку Солю.

– Ця ніч і світанок на фото могли стати останніми, але не стали завдяки Солі… У той момент, коли вже було нестерпно, я подивилася на свою сплячу красуню і зрозуміла, що поки що вона без мене не виживе в цьому світі, і я маю знайти в собі сили жити хоча б заради неї, – наголосила Мозгова.

Продюсерка каже, що вже незабаром паралізоване обличчя потроху почала її слухатись, лікування діяти, а болі відступати.

– Я знаю, як важко, боляче зараз дуже багатьом людям… Я знаю, що багато хто з них, з тих чи інших причин, не бачить сенсу далі жити, але за темрявою завжди настає світанок! І незважаючи на всі страшні речі, які зараз відбуваються, в житті все одно є прекрасне… Потрібно просто пошукати, озирнутися, придивитися, – підсумувала Олена.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

У серпні 2021 року Олена Мозгова вперше розповіла про свою хворобу. Тоді вона пояснила, що якщо публікує веселі знімки, на яких має добрий вигляд, це не означає, що все гаразд.

Цей світанок міг стати останнім: Мозгова розповіла про тяжку хворобу
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-25 16:47:30