Україна і світ

Байден має високі очікування щодо збереження контролю демократів над Конгресом

Президент США Джо Байден заявив, що демократи з дуже високою ймовірністю збережуть контроль над Конгресом, незважаючи на прогнози, що республіканці “захоплять” Палату представників та Сенат.

Про це пише видання The Hill.

У своєму виступі за день до проміжних виборів Байден показав, що зберігає оптимізм щодо контролю демократів над Конгресом, підвищуючи одночасно явку виборців.

– Ще одна ніч, щоб зробити все можливе, щоб виграти та продовжити. Послухайте, якщо ми зможемо втриматись, ми будемо у неймовірній формі. Уявіть, що ми можемо зробити у другому терміні, якщо збережемо контроль. Я знаю, що це звучить як дуже високі очікування, але я оптимістично налаштований, — сказав Байден.

В іншому своєму виступі Байден знову попередив про небезпеки обрання республіканців MAGA, що підтримуються Трампом, назвавши їх одними з найтемніших сил в історії США.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше аналітики передбачали важку ніч для демократів перед виборами, і деякі остаточні прогнози, зроблені за останні кілька днів, припускають, що республіканці отримають від кількох до двох десятків місць.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-11-08 12:25:00

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин