Аргентина розгромила Хорватію і стала першим фіналістом ЧС-2022

Збірна Аргентини здолала команду Хорватії у матчі півфіналу чемпіонату світу з футболу-2022 та вийшла у фінал турніру. Зустріч відбулася на стадіоні Лусаїл в однойменному місті та завершилася перемогою альбіселесте з рахунком 3:0.

Перший гол у зустрічі на 39-й хвилині забив капітан аргентинської збірної Ліонель Мессі, реалізувавши пенальті.

Рефері призначив одинадцятиметровий удар за те, що голкіпер хорватів Домінік Лівакович зніс Хуліана Альвареса під час виходу один на один, хоча аргентинець завдав удару до фолу.

Через п’ять хвилин підопічні Ліонеля Скалоні подвоїли перевагу після голу Хуліана Альвареса.

У другому таймі Альварес став автором дублю, який відправив м’яча у лівий нижній кут воріт суперника після пасу від Мессі.

У фіналі аргентинці зустрінуться з переможцями пари Франція – Марокко. Ця гра відбудеться 14 грудня о 21.00 за київським часом.