205 золотих, 193 срібних, 199 бронзових медалей: здобутки армійських спортсменів

Ілюстративне фото

З початком широкомасштабного російського воєнного вторгнення на територію України багато армійських спортсменів та тренерів пішли захищати нашу країну зі зброєю в руках. Водночас, попри війну, спортсмени ЗСУ не лише воюють, але й беруть участь у національних чемпіонатах та міжнародних змаганнях та виборюють там призові місця. Тобто наші армійські спортсмени кожен на своєму місці також наближають українську Перемогу.

Так, за інформацією Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України, протягом лише трьох кварталів 2022 року спортсмени ЗСУ у складі національних збірних команд України з видів спорту в чемпіонатах світу, Європи, міжнародних змаганнях здобули 205 золотих, 193 срібних, 199 бронзових медалей.

На чемпіонатах та кубках України, всеукраїнських змаганнях здобули відповідно 302 золоті, 211 срібних, 211 бронзових медалей.

5 спортсменів стали чемпіонами світу, 21 чемпіонами Європи, а працівник ЗСУ Олександр Абраменко на ХХІV зимових Олімпійських іграх 2022 року виборов срібну медаль у змаганнях із фрістайлу.

Цього року було організовано та проведено два навчально-тренувальні збори з військового п’ятиборства та 2 навчально-тренувальні збори з аеронавтичного п’ятиборства. Що цікаво, наші армійські спортсмени взяли участь у чемпіонаті світу з аеронавтичного п’ятиборства та регіональних турнірах зі стрільби кульової та фехтування серед військовослужбовців та здобули 11 золотих, 5 срібних та 7 бронзових медалей.

Задля покращення організації навчально-тренувального процесу проведено навчально-тренувальний збір збірної команди ЗСУ зі стрільби кульової (гвинтівка) у м. Зонтгофен (ФРН). Ба більше, 255 армійських спортсменів взяли участь у навчально-тренувальних зборах за планами підготовки національних збірних команд України з різних видів спорту.

Крім того, надано допомогу Міністерству у справах ветеранів України щодо підготовки та участі збірної команди України в міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Воїнів», які відбулися у США з 19 по 28 серпня.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform