На окупованих територіях знищили систему ППО та пункти управління БПЛА ворога

Уражено ворожий зенітний ракетний комплекс «Тор-М2» у районі Бердянська на окупованій частині Запорізької області.
Про це повідомив 29 травня Генеральний штаб ЗСУ.
Крім того, уражено командно-спостережний пункт противника у районі селища Лиман Перший Харківської області, а також пункти управління БПЛА ворога в районах Тьоткіного (Курська область, рф), Комара на Донеччині та Нестерянки Запорізької області.
Також уражено склад матеріально-технічних засобів противника (Айдар, Луганської обл.).
Окрім того, українські воїни завдали уражень по районах зосередження живої сили противника в районах Новопетрівки та Новогригорівки на Запоріжжі, Родинського Донецької області, Клєвені (Курська область рф), Січневого на Дніпропетровщині та Басівки Сумської області.
«Сили оборони України й надалі системно вживатимуть заходів для послаблення російських окупантів та примушення рф до припинення збройної агресії проти України. Далі буде!» — пообіцяли в Генштабі ЗСУ.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 29 травня Сили оборони України уразили Волгоградський нафтопереробний завод та нафтоперекачувальну станцію на Ярославщині.



























