Львівський портал

В Україну могли завезти наркотичні желейки

В Україну могли завезти желейні жувальні цукерки з Нідерландів, у складі яких є психоактивна речовина. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Там розповіли, що ці цукерки експортували з Нідерландів до європейських країн та могли бути завезені до України.

У складі цукерок виявили дельта-9-тетрагідроканабінол – це психоактивна речовина, що впливає на центральну нервову систему людини та може спричиняти зміну свідомості, порушення координації рухів і поведінкові реакції.

Водночас у Держпродспоживслужбі стверджують, щр наразі фахівці намагаються встановити оператора ринку, який міг здійснити імпорт цієї продукції.

У відомстві рекомендують громадянам бути уважними при придбанні харчових продуктів, зокрема через мережу Інтернет, та у разі виявлення підозрілої продукції – невідкладно звертатися до територіальних органів служби.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-04-30 19:04:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин