Львівський портал

Сили оборони уразили склад боєприпасів і РСЗВ «Торнадо-С» на окупованих територіях

Упродовж 26 квітня та в ніч проти 27 квітня підрозділи Сили оборони України завдали низки ударів по об’єктах армії РФ на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Зокрема, вночі українські військові уразили склад боєприпасів і командно-спостережний пункт противника в районі міста Селидове на Донеччині.

У Мелітополі Сили оборони атакували реактивну систему залпового вогню Торнадо-С — ступінь її пошкоджень наразі уточнюється.

Також під удари потрапили пункти управління безпілотниками армії РФ у районах Малинівки Донецької області та Гуляйполя на Запоріжжі.

Крім того, у районі Миколаївки уражено ремонтний підрозділ окупантів.

Наразі втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-04-27 16:37:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин