Львівський портал

На кордоні з Польщею зросли автомобільні черги: де найбільше скупчення

У четвер, 19 березня, у трьох пунктах пропуску на кордоні Львівської області спостерігається збільшення кількості легкового транспорту на виїзд з України. Йдеться про «Грушів», «Краківець» та «Шегині». Про це повідомив 7 прикордонний Карпатський загін.

Станом на 13:00 у пункті пропуску «Грушів» у черзі перебуває близько 20 автомобілів, у «Краківці» – 70, у «Шегинях» – 30.

Водночас на в’їзд в Україну накопичення транспорту не зафіксовано. В інших пунктах пропуску Львівщини рух залишається вільним в обох напрямках.

Крім того, черг із автобусів як на в’їзд, так і на виїзд наразі немає. При цьому прикордонники зазначають, що напередодні вихідних пасажиропотік традиційно зростає.

Водіям радять заздалегідь планувати маршрут і, за можливості, обирати менш завантажені пункти пропуску.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-03-19 14:49:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин