Росіяни вкотре атакували Україну дронами: є влучання на 11 локаціях

У ніч на четвер, 19 березня, російські війська випустили по Україні 133 ударні БпЛА. Сили ППО знешкодили 109 ворожих дронів, ще 20 – досягли своїх цілей. Про це повідомили у Повітряних силах.
Зокрема, окупанти атакували Україну 133 ударними БпЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та безпілотниками інших типів із напрямків: Орел, Шаталово, Брянськ, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – РФ, а також Гвардійське (ТОТ Криму). Близько 70 із них – «Шахеди».
Попередньо, протиповітряна оборона знешкодила 109 ворожих дронів на півночі, півдні, заході та сході країни. Ще 20 безпілотників влучили на 11 локаціях. Також зафіксовано падіння уламків збитих БпЛА на семи локаціях.
«Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!» – додали військові.
Нагадаємо, ввечері 18 березня під час повітряної тривоги у Львові пролунав вибух.
Згодом стало відомо, що російський «Шахед» влучив у будівлю Головного управління СБУ у Львівській області. Попередньо, обійшлося без постраждалих.
Також росіяни атакували енергетичний об’єкт на Волині, там спалахнула пожежа.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-03-19 08:41:00


























