У Дублянах в гаражі підробляли батарейки відомого бренду

Правоохоронці викрили підпільне виробництво батарейок відомого американського бренду, що завдало 1,6 млн гривень збитків для компанії-виробника. Незаконну схему організував киянин у Дублянах, до якої залучив ще двох мешканців Львівщини. Усім трьом вже оголосили підозри. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі прокуратури Львівщини.
За даними слідства, у квітні 2023 року 51-річний киянин організував схему виготовлення підроблених батарейок відомого американського бренду у гаражі в Дублянах, що біля Львова. Правоохоронці не вказують назви бренду, втім на фото видно, що йдеться, ймовірно, про батарейки Duracell.
До схеми киянин залучив ще двох мешканців Львівщини віком 49 та 53 роки. Тоді ж фігуранти між собою розподілили обов’язки. Так, організатор:
- координував роботу;
- підшукував постачальників;
- забезпечував надходження матеріалів для виготовлення продукції;
- замовляв готове упакування та картонні коробки з нанесеним торговим знаком
- контролював вчасне виконання робіт.
Водночас виконавці займалися незаконним виробництвом підробок. Після чого у гаражі на батарейки без маркувань наклеювали етикетки і фасували у коробки з логотипами цієї торгової марки.


Відтак правоохоронці викрили угруповання. Під час обшуків у гаражному приміщенні та за місцем проживання одного з виконавців виявили та вилучили:
- обладнання для виготовлення контрафактної продукції;
- рулони підроблених наклейок;
- паковання;
- майже 220 ящиків з батарейками різних розмірів загальною кількістю майже 40 тисяч штук.

«Результати проведених товарознавчих експертиз засвідчили, що вилучена продукція є підробкою. Матеріальна шкода, завдана компанії-виробнику, склала майже 1,6 млн грн», – йдеться у повідомленні.
Тож киянин отримав підозру за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 229 КК України (організація та незаконне використання знаків для товарів та послуг, вчиненому організованою групою, що завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі).
Тим часом жителям Львівщини – за ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знаків для товарів та послуг вчиненому організованою групою, що завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі).
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-01-15 14:39:00





























