Україна і світ

Ворожа пропаганда збрехала про захоплення населенного пункту Котлине — УВ «Схід»

Наш прапор у Котлине спростовує заяви ворога. Скрін з відео УВ «Схід»

Заяви ворога про нібито захоплення населеного пункту Котлине, котрий входить до зони відповідальності 152-ї єгерської бригади, не відповідають дійсності.

Про це вдень 31 грудня заявило управління військ «Схід».

«Наші воїни майже рік непохитно стоять на цих рубежах, стримуючи противника, відбиваючи його спроби просування і знищуючи ворожу піхоту та техніку.

Котлине залишається під контролем Сил оборони України, а будь-які розмови про «захоплення»залишаються черговою інформаційною маніпуляцією ворога «під ялиночку».

Найкращим доказом реальної ситуації є це відео, зняте безпосередньо на позиціях. Воно показує те, чого не здатні приховати фейки: наші єгері на місці, у строю і в бою.

Ми тримаємо рубежі. Ми знаємо ціну кожному метру цієї землі. І жодна брехня не змінить факти», — сказано в повідомленні УВ «Схід».

Як повідомляла АрміяInform, в УВ «Схід» розповіли про ситуацію в Покровську та Мирнограді.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин