Україна і світ

«Не вразити буде дивно»: у ВМС розповіли про ситуацію в акваторії Чорного та Азовського морів

В акваторії Чорного та Азовського морів відсутні російські кораблі або підводні човни.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив речник Військово-Морських Сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.

«Наразі порожньо в сенсі присутності російських кораблів або підводних човнів. Ви бачите, тут теж тактика залишається незмінною. Навіть маючи в активі тепер лише два підводні човни, носії крилатих ракет, вони все одно їх намагаються застосовувати, нехай не так часто. Але, в принципі, причина цьому доволі банальна — це, звісно, знос обладнання. Експлуатувати його нескінченно теж неможливо, і побоювання ураження», — розповів він.

За його словами, перспективи для Чорноморського флоту не покращуються.

Як зазначив Дмитро Плетенчук, щодо ремонту в Новоросійську, то в росіян є лише суто технічні спроможності.

«Проблема в іншому. Якщо ви щось ставите в док, ви перетворюєте рухомий об’єкт на нерухомий. Відповідно, рухому ціль, яку важче вразити, перетворюєте на стаціонарну. Яку не вразити, звісно, вже буде дивно. І вони знають це чудово. Тому стати десь нормально на ремонт для них є проблемою. І не тільки в Криму, а, звісно, на всьому узбережжі Чорного й Азовського морів», — пояснив він.

Як повідомляла АрміяInform, оператори БПЛА 1-го окремого центру СБС відпрацювали низку військових обʼєктів у ТОТ, зокрема пункт запуску морських дронів.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин