На фронті вже відбулось сто боєзіткнень, половина – на двох напрямках

Із початку доби на фронті вже відбулось 100 бойових зіткнень, половина з них – на Покровському та Костянтинівському напрямках, де російські окупанти не спиняють свій наступ. Про це йдеться у зведенні Генштабу станом на 16:00 понеділка, 22 грудня.
Сьогодні від вогню ворожої артилерії постраждали громади населених пунктів Стецьківка, Уланове, Яструбщина, Біла Береза, Рижівка, Кучерівка, Рогізне, Атинське, Іскрисківщина Сумської області; Блешня, Архипівка, Миколаївка Чернігівської області.
На Північнослобожанському і Курському напрямках уже відбулося п’ять атак. Крім того, ворог здійснив 71 обстріл позицій наших військ та населених пунктів, один з яких – із реактивної системи залпового вогню.
На Південнослобожанському напрямку відбулося два бойові зіткнення, агресор атакував у районі населеного пункту Сотницький Козачок та у бік Вільчі. Одне боєзіткнення триває.
На Куп’янському напрямку українські воїни відбили п’ять атак у районі населеного пункту Піщане та у бік Курилівки, Новоплатонівки.
На Лиманському напрямку сьогодні загарбницька армія здійснила вісім атак на позиції українців у районах населених пунктів Середнє, Новоселівка, Мирне та у бік населених пунктів Надія, Чернещина, Дробишеве, Ставки. Одне боєзіткнення досі триває.
На Слов’янському напрямку з початку доби рашисти п’ять разів атакували поблизу Дронівки, Сіверська, Серебрянки, одне боєзіткнення наразі триває.
На Краматорському напрямку сьогодні боєзіткнень поки не було.
На Костянтинівському напрямку ЗСУ відбили 17 ворожих спроб вклинитися в нашу оборону в районах населених пунктів Плещіївка, Русин Яр, Щербинівка, Олександро-Шультине, Клебан-Бик, Софіївка.
На Покровському напрямку від початку доби російські окупанти здійснили 33 спроби потіснити наших воїнів із займаних позицій у районах населених пунктів Мирноград, Родинське, Покровськ, Рівне, Котлине, Удачне, Молодецьке, Філія та в бік Сухецького, Гришиного, Новопідгороднього, Новопавлівки. Три боєзіткнення тривають.
На Олександрівському напрямку наші оборонці зупинили сім штурмових дій окупантів у районах населених пунктів Вороне, Рибне, Злагода, Привільне та у бік Іскри, Вишневого, Олексіївки. Бої не вщухать у трьох локаціях.
На Гуляйпільському напрямку агресор вісім разів намагався йти вперед на позиції наших військ у районах Солодкого, Варварівки, Гуляйполя та в бік Зеленого, одне боєзіткнення триває.
На Оріхівському напрямку наші захисники відбивали десять атак противника у районах населених пунктів Щербаки, Степове, Плавні та у бік Лук’янівського та Приморського. Два боєзіткнення тривають. Противник завдав авіаційних ударів керованими авіаційними бомбами по Воздвижівці, Любицькому, Барвінівці та Залізничному.
На Придніпровському напрямку на цей час боєзіткнень не зафіксовано.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-12-22 16:34:00





























