Львівський портал

Україна починає аудит «оборонки», – Свириденко

Кабінет Міністрів України розпочинає аудиторську перевірку оборонної сфери. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

На засіданні 22 листопада уряд дав старт аудиту АТ «Українська оборонна промисловість», в тому числі його дочірніх компаній, а також «Агенції оборонних закупівель» і «Державного оператора тилу».

Також оновлення чекають і наглядові ради цих трьох структур.

Прем’єрка пообіцяла «регулярно» звітувати про проміжні результати аудиту, а також додала, що триває перезавантаження й енергетичного сектора України.

Крім цього, Кабмін звернувся до Рахункової палати щодо перевірки діяльності АРМА та Фонду держмайна.

Нагадаємо, після викриття масштабної корупційної схеми в «Енергоатомі» Кабмін вирішив провести аудит усіх державних компаній, зокрема енергетичних.

Президент Володимир Зеленський назвав це енергетичним перезавантаженням, а також вимагав обрати нове керівництво АРМА й оновити склад НКРЕКП.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-11-22 17:42:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин