У Львові побільшало автобусів із кондиціонерами. На яких маршрутах

У Львові почали курсувати ще чотири нові низькопідлогові автобуси «Атаман» із кондиціонерами. Ними замінюють старі машини на кількох маршрутах. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.
Чотири нові «Атамани» з п’ятниці, 21 листопада, курсують на маршрутах №19 (вул. Щурата – вул. Антонича), №5-А (Винники – пл. Різні) та №55 (вул. Під Дубом – с. Збиранка). Натомість старі автобуси, які зняли з цих ліній, відправлять на ремонт.
«”Атамани” 2017 року випуску знімаємо з лінії для ремонту кузовів та відновлювальних робіт. Опісля ці автобуси зможемо використовувати для підсилення існуючих маршрутів», –прокоментував директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради Олег Забарило.
Зазначимо, на придбання десяти низькопідоголових автобусів «Атаман» із кондиціонерами комунальному АТП-1 дозволили взяти кредит у державному банку. Їх замовили у ТОВ «Комтранскомплект», купівля обійшлася у 43,5 млн грн.
Перші чотири автобуси з цієї партії напередодні випустили на маршрут №49А (Залізничний вокзал – Рясне-2).
Загалом комунальне АТП №1 зараз має 31 автобус середнього класу і поступово планує оновити весь цей транспорт.
Фото: ЛМР
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-11-21 20:55:00





























