Штурм сталевих «їжаків» розсипався: 54-та бригада знищила російську бронеколону з химерним захистом

54-та окрема механізована бригада імені гетьмана Івана Мазепи оприлюднила відео відбиття чергового механізованого штурму російських військ.
Відповідне відео оприлюднили на сторінці 54 ОМБр.
Нині ворог рідко застосовує бронетехніку, віддаючи перевагу атакам малими піхотними групами, проте цього разу росіяни пішли в наступ бронеколоною: на кадрах видно кілька одиниць техніки, серед яких — щонайменше два танки з посиленими «мангалами» та привареними металевими прутами, покликаними захистити їх від ударів FPV-дронів.
Перший танк, що рухався головою колони, українські сили підбили ще на підході до позицій. Машина задимілася та з’їхала з маршруту в найближчу посадку. З неї висипався екіпаж, намагаючись утекти, однак українські дрони не залишили загарбникам жодного шансу.
Далі на відео показано знищення решти російської техніки, зокрема ще одного танка з аналогічним «антидроновим панцирем». Усі машини, які просувалися у складі бронеколони, були уражені українськими FPV-дронами та бомберними комплексами.
У бригаді підкреслили, що штурм повністю зірвано, а техніку ворога — знищено.
«Технологічна війна — на нашому боці. Поки ворог кидає у бій танки, броню та мотоцикли, наші оператори FPV-дронів і бомберів точно, методично й безжально знищують усе, що рухається. Завдяки професіоналізму підрозділів 54 ОМБр наступ ворога — зірвано, техніка — знищена, план окупанта — провалено. Так воюють Мазепинці. Так перемагає Україна», — зазначили в бригаді.
Як повідомляла АрміяInform, пілоти 1-го механізованого батальйону 54-ї механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи показали добірку уражень ворожої піхоти.





























