6 днів блукали горами: на кордоні затримали «туристів», що вчились тікати з країни по YouTube

На кордоні зі Словаччиною прикордонники затримали двох киян, які, надивившись порад у YouTube, шість днів блукали горами та лісами, намагаючись незаконно потрапити до ЄС, але були виявлені за 50 метрів до мети.
Про це йдеться у повідомленні на сторінці Західного регіонального управління ДПСУ.
Зазначається, що прикордонний патруль відділення «Гута» затримав двох чоловіків у камуфльованому одязі за 50 метрів від держрубежу після того, як їхнє пересування було виявлено за допомогою камер відеоспостереження.
«Вони були втомлені, змоклі і знесилені. Затримані зізналися, що перебували у горах впродовж шести днів», — розповідають у відомстві.
Правопорушники, друзі дитинства віком 25 і 27 років, ретельно готувалися до «подорожі»: «вивчали інформацію з відповідних YouTube каналів та спільнот у соцмережах, придбали собі камуфльований одяг, газовий балон, намет тощо».
Вони дісталися Закарпаття громадським транспортом, а далі майже тиждень блукали хащами, орієнтуючись за онлайн-картами. Коли вони наблизились до кордону, то залишили зайві речі у лісі та попрямували до мети, де їх і зупинили.
На затриманих складено адміністративні протоколи, їхню подальшу долю вирішить суд.
АрміяInform нагадає, що краще не порушувати закон чи не ризикувати життям, а скористатися агрегатором вакансій у ЗСУ та рекрутинговими центрами.