Армійка Ярослава Магучіх здобула золоту медаль на етапі «Діамантової ліги»

Ярослава Магучіх

Спортсменка ЦСК ЗС України головний сержант Ярослава Магучіх 22 серпня здобула золоту медаль на етапі легкоатлетичної «Діамантової ліги» у Лозанні у стрибках у висоту.

Про це повідомляє АрміяInform.

Ярослав Магучіх посіла перше місце на змаганнях з результатом 1,99 м. Спортсменка спробувала взяти 2,03 м, але їй не вдалося цього зробити.

Ще одна наша легкоатлетка старший лейтенант Ірина Геращенко з трьох спроб не подолала висоту 1,92 м, поділивши 5-те місце з представницею Узбекистану Сафіною Саддулаєвою.

Для Ярослави Магучіх та Ірини Геращенко це перший старт після Олімпіади-2024, де вони здобули «золото» та «бронзу».

Цього сезону Ярослава Магучіх виступала на етапах «Діамантової ліги» у Стокгольмі та Парижі і виграла обидва змагання.

Ірина Геращенко виступала на етапах у Досі, Стокгольмі та Парижі. Вона посідала друге, третє та сьоме місця відповідно.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform