Німеччина запустила платформу для відновлення України
![](https://news.lviv-company.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/forum-960x540-780x470.jpg)
Федеральний уряд Німеччини запускає нову платформу, яка має на меті підтримати та посилити відданість Німеччини відбудові України та об’єднати між собою недержавних гравців.
Про це йдеться у повідомленні пресслужби Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.
У початковому заході в Міністерстві розвитку ФРН візьмуть участь люди, які віддані своїй справі, науковці, представники федеральних земель та муніципалітетів. Міністерка розвитку Свенья Шульце пообіцяла підтримати розвиток партнерства між німецькими та українськими муніципалітетами, клініками та водогонами, виділивши ще 25 мільйонів євро.
«Відбудова України вже починається, навіть якщо, на жаль, кінця війни ще не видно. Ця довгострокова перспектива та раннє планування важливі для стійкості українського суспільства тут і зараз. Але це також важливо для успішної та ефективної відбудови вільної та європейської України. Це буде грандіозне завдання, з яким уряди не зможуть впоратися поодинці. У Німеччині ми відчуваємо велике бажання долучитися до відбудови України. Багато відданих людей зіткнуться з подібними питаннями та труднощами. У цьому має допомогти нова «Платформа перебудови України», — зазначила Свенья Шульце.
Німецька «Платформа відбудови України» офіційно запущена 27 березня 2023 року. Вона об′єднає всіх, хто хоче взяти участь у реконструкції. Незалежно від того, чи ви мер, геліотехнік, лікар, підприємець, соціальний працівник чи представник української діаспори: платформа має стати місцем для спілкування, обміну та інформації. Спільно з німецькими учасниками та українськими партнерами організовуються спеціалізовані конференції, діалогові форуми та семінари з реконструкції.
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-03-27 16:24:55