Львівський портал

21 рік перерви. Міжнародні відправлення з-за кордону знову курсують залізницею

«Укрпошта» та Національна пошта Естонії «Omniva» впровадили нове логістичне рішення для доставки імпортної міжнародної пошти в Україну у співпраці із словацькою компанією Interport та «Укрзалізницею». Із 2002 року «Укрпошта» вперше приймає посилки через транспортування вантажними залізничними вагонами. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі «Укрпошти».

Нове рішення стало можливим завдяки домовленостям «Укрзалізниці» та пошті Естонії, яка є ключовим транзитним партнером Укрпошти при доставці посилок зі світових маркетплейсів, зокрема китайських онлайн-магазинів.

З урахування блокади більшості автомобільних пунктів пропуску на кордонах із Польщею та Словаччиною, а також збільшенням черг на пунктах перепуску, що залишаються відкритими, доставка залізницею дозволяє Укрпошті перетинати кордон, незважаючи на форсмажорні ситуації. Також це дозволить доставляти підвищені пікові обсяги після сезонних розпродажів на міжнародних торгівельних майданчиках. На відміну від автомобільних шляхів, при доставці залізницею посилки долають кордон за 1 добу.

В першій тестовій доставці залізницею, «Omniva» та Укрпошта сумісно доставили 3 вагони із практично 80 тисячами посилок клієнтів зі світових маркетплейсів, які вже мчать до своїх одержувачів в Україні. Нове транспортне рішення дозволить компаніям не залежати від ситуації на кордоні і безперебійно доставляти будь-які обсяги посилок  клієнтів «Укрпошти».

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-12-26 11:57:35

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин