Україна і світ

Зустріч Зеленського і Меркель у Берліні – трансляція

12 липня у Берліні відбудеться зустріч Володимира Зеленського і Ангели Меркель. Канцлер Німеччини прийме президента України у федеральній канцелярії, де у них о 19.00 (20.00 за Києвом) запланована спільна вечеря.

Зеленський і Меркель обговорять двосторонні відносини між країнами, Мінські домовленості, реформи в Україні, економічні питання і відносини з Росією. Також президент України планує обговорити з Ангелою Меркель будівництво російського газопроводу Північний потік-2 і нормандський формат.

Трансляція зустрічі Зеленського і Меркель


Перед зустріччю з канцлером Володимир Зеленський вже зустрівся з федеральним президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром. Переговори відбувалися тет-а-тет, але відомо, що лідери обговорили двосторонні відносини і окремо зупинилися на міжнародних питаннях.

Також президент України встиг зустрітися з головою Християнсько-демократичного союзу Арміном Лашетом, який є кандидатом у канцлери Німеччини.

Головними питаннями для обговорення були запуск в експлуатацію газопроводу Північний потік-2, переговори у мінському і нормандському форматах, розвиток торгово-економічного співробітництва та боротьба з пандемією коронавірусу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-12 21:55:38

Back to top button