Україна і світ

Зручніше, дешевше, безпечніше: у Британії розробили новий апарат ШВЛ

У Великій Британії розробили новий апарат ШВЛ (штучна вентиляція легень), який є набагато зручнішим та безпечнішим порівняно з іншими пристроями вентиляції. Розробники стверджують, що винахід забезпечить альтернативні варіанти лікування. Так, менша кількість хворих на коронавірус потребуватиме інтенсивної терапії.

Читайте

Німеччина передала Україні 18 апаратів ШВЛ

Над розробкою працювала Exovent, команда анестезіологів, медсестер та інженерів. Новий зразок ШВЛ знижує тиск навколо тулуба пацієнта на відміну від звичайних апаратів, які, заганяючи повітря в легені, не контролюють навколишнє середовище.

Такий маневр дає змогу легеневій тканині без перешкод розширюватися та функціонувати так, як це відбувається під час природного дихання.

Британські вчені запевняють, що пристрій є зручнішим, ніж звичайні вентилятори, що використовують маску та трубку для забезпечення пацієнта повітрям. Також апарат є дешевшим і безпечнішим, оскільки потребує меншої кількості персоналу.

Компанія скоро розпочне масове виробництво Exovent-19 завдяки новому партнерству з індійським виробником апаратів вентиляції Skanray.

Оскільки насос регулює тиск навколо, пацієнт не потребуватиме седації. Також хворі зможуть самостійно приймати їжу, ліки, спілкуватися з родиною по телефону чи відеозв’язку.

Exovent – це благодійна організація, яку очолює професор Девід Говард. В організації вважають, що CNEP (безперервний негативний позагрудний тиск) та NPV (негативна вентиляція) є цінними методами підтримки дихання для лікування гострої пневмонії, зокрема спричиненої вірусною інфекцією COVID-19, а також різних типів хронічної легеневої хвороби.

Джерело: SkyNews

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-20 18:27:28

Back to top button