Львівський портал

Золота приватизація. У Львові з аукціону продали Львівдіпронафтохім

У вівторок, 16 січня, Фонд державного майна України продав на аукціоні майновий комплекс державного підприємства «Львівський державний інститут з проєктування нафтопереробних і нафтохімічних підприємств». Переможець торгів запропонував за нерухомість 200 мільйонів гривень. Результати аукціону оприлюднено на Prozzoro Sale.

На трираундовий аукціон із продажу «Львівдіпронафтохіму» зголосилися 33 учасники. Переможцем торгів став Богдан Миколайович Стасів  (як фізична особа – ред), який запропонував 200 млн грн.

Майновий комплекс «Львівдіпронафтохіму» розташований у Львові на вулиці Золотій, 8. Загальна площа нерухомого майна складає 6 112,4 кв.м., проте найціннишою є земля площею 54 сотих

Початкова ціна продажу лота складала 588,5 тис. грн. В аукціоні взяли участь 33 учасника. Під час торгів ТОВ «РОСТМОСТБУД» запропонували 195 млн грн, натомість їх конкурент – Стасів Богдан Михайлович – 200 млн грн.

Цікаво, що на аукціон виставлено понад 6000 м.кв. нежитлових приміщень, але по факту купляли земельну ділянку площею 54 сотих. Вийшло – 97 тис. доларів за сотку. Це рекорд на публічний аукціонах у Львові.

Терер переможець торгів до місяця часу має заплатити 200 млн грн + 20% ПДВ. Якщо не заплатить – право викупу переходить до другого учасника торгів, який назвав суму трохи більше 195 млн грн.

За даними Youcontrol, Стасів Богдан Михайлович є одним з власників ЖБК»ЗИГЗАГ-18», що зареєстрований у Львові. ЖБК»ЗИГЗАГ-18» зареєструвала у Львові в 2003 році й займається комплексним обслуговуванням будинків.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-01-16 18:50:57

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин