Знищили міст в Криму, запалюємо росіян у бліндажі, в Керчі масштабна пожежа після атаки: стрім

ССО ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал поблизу села Роздольне в Криму.
Через цей міст окупанти перевозили військові вантажі з росії на південний напрямок фронту, а також забезпечували свої військові формування всередині півострова. Розвідка показала, що вдалося зруйнувати як залізничні колії, так і опори, через що обвалився один із прогонів. Окрім того, коли на місце прибули ремонтні бригади, їхню техніку також знищили та додатково вдарили по мосту.
Сили оборони України уразили Керченську ТЕЦ в окупованому Криму. У результаті удару частина окупованого півострова залишилася без електропостачання. росіяни, які перетинали Керченський міст, зняли чимало вражаючих відео, що підтверджують результати удару.
Наші пілоти дронів вирішили трохи «розважити» окупантів і надіслали їм у бліндаж феєрверки. Насправді це був термітний боєприпас, який загорівся на виході зі схованки. Окупанти навіть намагалися гасити пожежу водою, але такий боєприпас не так легко загасити.
Ці та інші події в прямому ефірі обговорюють наші ведучі — старший лейтенант Сергій Ліпко та капітан Катерина Біленко.





























