Україна і світ

Знищені всі: підводна частина російського чорноморського флоту збільшилася на 3 катери   

Місце орієнтовного знищення російських катерів. Картинка з каналу Сергія Бескрестнова

Завдяки злагодженим діям було виявлено та знищено одразу три ворожі морські безекіпажні катери в Чорному морі.

Про це повідомили 24 червня Військово-Морські Сили ЗСУ.

Спільну операцію провели Військово-Морські Сили ЗСУ та Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Були оприлюднені кадри бойової роботи, на яких видно знищення одного з катерів. Кожна така успішно відбита атака — це врятовані життя та черговий удар по планах агресора. Не дамо ворогу жодного шансу — ні на суші, ні в повітрі, ні на морі!», — сказано у повідомленні ВМС ЗСУ.

Про атаку повідомив і радник Міністра оборони Сергій Бескрестнов з позивним «Флеш».

За його даними, о 4-й ранку противник спробував атакувати наше узбережжя кількома безпілотними ударними катерами.

«У результаті скоординованих дій низки підрозділів ЗСУ катери були виявлені та знищені ще у морі.

Як я розповідав раніше, на знищених катерах був встановлений «Старлінк», оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає.

Дякуємо всім учасникам операції за захист нашого узбережжя», — зазначив «Флеш».

Як повідомляла АрміяInform, вже 8000 кораблів скористалися українським зерновим коридором.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин