Україна і світ

Зірвати весілля не вдалося: колишній чоловік Брітні Спірс залишається у в’язниці

Колишній чоловік Брітні Спірс Джейсон Александр, котрий спробував зірвати весілля зірки, залишиться у в’язниці.

Про це заявила суддя під час попереднього слухання. Адвокат Джейсона запевняє, що звинувачення у переслідуванні Брітні має бути перекваліфіковано у провину на основі невеликої кількості доказів.

Суд не погодився з доводами юриста – Александр залишиться під вартою за звинуваченням у переслідуванні. У цей час він був на випробувальному терміні. Його також звинувачують у вандалізмі та побоях.

Колишній чоловік Брітні не визнав собі винним за всіма пунктами звинувачення – при цьому він спізнився на слухання.

Один з охоронців на весіллі Брітні Річард Юблер заявив, що Джейсон намагався кілька разів зламати двері до спальні Спірс.

Заступник шерифа округу Вентура Хосе Торрес також розповів у суді, що під час затримання Александра вони конфіскували у нього ніж.

Якщо колишнього обранця Спірс визнають винним, він може пробути за ґратами до п’яти років.

Нагадаємо, що на початку червня Брітні та її коханий Сем Асгарі офіційно одружилися. Противником цієї ідеї виявився колишній Спірс, який таємно пробрався до будинку та знімав підготовку до весілля на прямий ефір.

Чоловік кричав, що зірве весілля, проте після цього його затримали та вивели з території. Примітно, що подружжя одружувалося 55 годин у січні 2004 року.

Брітні Спірс
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-28 11:24:58

Back to top button