Україна і світ

Зимова форма окупанта значно програє нашій — Сергій Череватий

Як впливають погодні умови на наступальний потенціал ворога, в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник східного угруповання військ ЗС України полковник Сергій Череватий.

— Безперечно, погодні умови, осіння сльота унеможливлює або затруднює використання броньованої колісної техніки та техніки на гусеничному ходу. І на деяких ділянках фронту ми спостерігаємо, що ворог значно зменшив свою інтенсивність,  — зазначив Сергій Череватий.

Речник східного угруповання військ також відзначив, що форма одягу в окупантів не найкраща.

— Те, що ми бачимо по полонених і вбитих: якщо порівнювати з українською, то вона, звичайно, дуже програє. Тим паче, що в них мобілізації не було по суті з Другої світової війни й, ураховуючи стандартну російську практику приписок, окозамилювання та корупції, то ті закупки, вочевидь, відбувалися не дуже якісно й ніхто не думав, що вони колись знадобляться, — відзначив він.

Полковник Череватий підкреслив, що сучасні вояки армії агресора на порядок гірше одягнуті тих, хто прийшов на нашу землю на початку війни.

На відміну від російських агресорів, воїни ЗСУ забезпечуються усім необхідним для ведення бойових дій у складних погодних умовах пізньої осені та зими.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2022-11-25 08:43:07