Україна і світ

Жодна вакцина від коронавірусу поки не зареєстрована – ВООЗ

Жодна вакцина від коронавірусу не пройшла фінальну реєстрацію. Нині на останній стадії розробки знаходяться чотири вакцини.

Про це заявив директор Управління Всесвітньої організації охорони здоров’я по Східному Середземномор’ю Ахмед аль-Мандара під час онлайн-брифінгу.

– Чотири вакцини перебувають на фінальній стадії розробки, але остаточно не зареєстрована жодна з них, – сказав директор.

Американсько-німецька вакцина від компаній Pfizer і BioNTech продемонструвала 90% ефективності на третьому етапі досліджень. Нині вакцину тестують понад 43,5 тис. добровольців. Компанії можуть подати заявку на реєстрацію у кінці листопада.

Китайська вакцина CoronaVac продемонструвала ефективність на першій і другій фазах клінічних випробувань.

Також індійська біотехнологічна компанія Bharat Biotech розпочала третю фазу клінічних випробувань вакцини проти коронавірусу. У випробуваннях братимуть участь 26 тис. добровольців.

У США до кінця року планують отримати 40 млн доз вакцини від Covid-19

У Міністерстві охорони здоров’я та соціальні служби США очікують, що до кінця грудня 2020 року до поширення буде підготовлено 40 млн доз вакцини проти коронавірусу. Це вакцини від компаній Pfizer і BioNTech, а також Moderna.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-19 15:11:44

Back to top button