Україна і світ

Жерар Депардьє відповів на звинувачення у зґвалтуванні

1

Французький актор Жерар Депардьє перервав мовчання щодо звинувачень у зґвалтуваннях і сексуальних домаганнях. Він заперечив їх у відкритому листі.

– Я більше не можу миритися з тим, що я чую, що я читаю про себе протягом місяців. Я думав, що мені байдуже, але ні. Це все мене зачіпає. Гірше того, це знищує мене”, – написав Депардьє.

Цієї весни одразу 13 жінок звинуватили актора в сексуально неприйнятній поведінці. В суді знаходиться лише одна справа, в матеріалах якої вказано, що Депардьє у 2018 році зґвалтував канадську акторку Шарлотту Арнольд.

Актор у листі відповів на це звинувачення, але не вказав імені позивачки. Він заявив, що вона прийшла до нього з власної волі. Депардьє наполягає, що вперше вони зустрілися на прохання батьків акторки – його давніх знайомих. За словами артиста, вони хотіли, щоби Арнольд долучилася до трибʼют-шоу, присвяченого французькій співачці Барбарі.

Зараз дивляться

– Вона піднялася до моєї кімнати з власної волі. Сьогодні вона каже, що її там зґвалтували, та вона прийшла вдруге. Між нами ніколи не було ніякого примусу. Вона хотіла співати зі мною пісні Барбари. Я відмовив їй, і вона подала скаргу, – написав Жерар Депардьє.

Актор також відповів на звинувачення у сексуально непристойній поведінці на знімальному майданчику. Він визнав, що виходив за рамки, але робив це заради жарту, щоби заняти напругу. Деперадьє перепросив у всіх, кого могла образити його поведінка, та запевнив, що не хотів нікому зробити боляче.

Адвокатка Шарлотти Арнольд Карін Дюр’є-Діболт заявила, що шокована цим скандальним листом.

– Пан Депардьє каже, що це його правда. Це, безумовно, не правда Шарлотти, і це, безумовно, не та правда, яку підтримає суд, – переконана захисниця.

Жерар Депардьє відомий багатьма скандалами. У 2013 році він отримав російський паспорт, відмовившись від французького громадянства. Тоді в СБУ йому заборонили в’їзд в Україну на 5 років. Після повномасштабного вторгнення Росії до України, актор різко змінив позицію. Проте, винуватить у нападі лише Путіна, від росіян та російської культури Депардьє не відвернувся.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-10-02 13:43:44

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин