Україна і світ

Зеленський заявив про намір провести місцеві вибори у жовтні 2020, включаючи ОРДЛО, але тільки за законами України

За словами президента, провести місцеві вибори на території анексованого Криму неможливо з різних причинПрезидент Володимир Зеленський під час свого виступу на Мюнхенській конференції з безпеки заявив про намір провести місцеві вибори на всій території України, включаючи окремі райони Донецької та Луганської областей, в жовтні 2020 року. Трансляцію вів “112 Україна”.

“Наше бажання на сьогодні – провести місцеві вибори на всій території України, включаючи окремі райони Донецької та Луганської областей, в жовтні 2020 року”, – сказав Зеленський.

Також президент додав, що хотілося б провести місцеві вибори на території анексованого Криму. Але зробити це без елементарних, безпечних і політичних умов, порушуючи Конституцію України, та міжнародні стандарти демократичних виборів не можливо.

Раніше Зеленський заявив, що війна на сході України – це війна в Європі і Україна, як ніхто інший, прагне зупинити її.

Нагадаємо, президент України почав дводенний робочий візит до Федеративної Республіки Німеччина, де взяв участь у 56-й Мюнхенській конференції з питань безпеки. Також Зеленський в рамках візиту проведе ряд зустрічей з лідерами іноземних держав.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close