Україна і світ

Зеленський запустив новий флешмоб CallMeUkrainian

Зеленський запустив новий флешмоб CallMeUkrainian

Український комік та шоумен, лідер “Студії “Квартал 95” Володимир Зеленський заявив у своєму Instagram, що запускає патріотичний флешмоб із назвою CallMeUkrainian (називай мене українцем).

Зеленський розповів, що напередодні “Квартал 95” дав концерт на Кіпрі. Там комік порозмовляв з місцевим жителем, який, почувши, що Зеленський прибув із Києва, подумав, що це в Росії.

Я йому сказав, що Київ –це Україна. Називай мене українцем. Ми – українці! Пояснив, що Україна – окрема незалежна країна. Назвав йому прізвища Шевченка, Сікорського…,
– розповів шоумен.

Зеленський заявив, що “ми з вами дещо не зробили”, запропонувавши українцям флешмоб CallMeUkrainian.

“Надсилайте відео, будемо просвітлювати весь світ. І скажіть, будь ласка, завдяки кому або чому ви пишаєтеся своєю країною”, – попросив комік.

Нагадаємо, що це вже третій флешмоб, який запустив Володимир Зеленський. Перед цим 3 жовтня Зеленський закликав взяти участь у флешмобі #ідітьусраку #challenge, після того, як у Верховній Раді нардеп Олег Барна нецензурно вилаяв журналіста.

Згодом, 9 листопада, Зеленський запустив флешмоб з нагоди Дня української писемності та мови.

Джерело Телеканал новини «24»
21.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
[easy-social-like facebook=”true” facebook_follow=”true” skin=”metro” counters=0 align=”left”] [easy-social-share buttons=”facebook,twitter,vk,ok” counters=1 counter_pos=”topm” total_counter_pos=”before” style=”button” point_type=”simple”]

Close