Україна і світ

Зеленський створив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров’я

Робоча група повинна до 1 березня проаналізувати медреформи і внести пропозиції про подальші крокиПрезидент України Володимир Зеленський створив тимчасову робочу групу з питань реформування системи охорони здоров’я та затвердив її склад. Відповідний указ № 55/2020 глава держави підписав 21 лютого. Про це повідомляє прес-служба президента.

“Робоча група повинна до 1 березня 2020 проаналізувати хід реформування системи охорони здоров’я України. Зокрема, з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної допомоги та готовність закладів охорони здоров’я до реалізації цих гарантій для інших видів медичної допомоги”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що за результатами цього аналізу робоча група має внести пропозиції щодо подальшого реформування вітчизняної медицини: фінансування, удосконалення системи підготовки і безперервного професійного розвитку лікарів, інших медичних працівників, підвищення рівня їх заробітної плати, наукового супроводу системи охорони здоров’я.

Очолив робочу групу голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький. До її складу також увійшли такі лікарі, як Ілля Ємець, Борис Тодуров, Андрій Безносенко, Олександр Усенко, представники різних медичних закладів та профільних вузів.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Раніше Співголова Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко заявив журналістам, що ситуація з евакуацією з Китаю – вирок усім горе-реформаторам системи охорони здоров’я. 

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close