Львівський портал

Зеленський призначив голову новоствореної Львівської РДА

36-річна колишня голова Кам’янка-Бузької РДА Христина Замула очолила Львівський район. Про це йдеться у розпорядженні президента України №123 від 26 лютого.

Так, Володимир Зеленський призначив голову новоствореної Львівської РДА. Нею стала 36-річна Христина Замула, яка дотепер очолювала Кам’янка-Бузьку РДА.

Це перший зі семи нових районів Львівщини, який отримав керівника. Зазначимо, що донедавна в області було 20 районів та 20 РДА відповідно. У межах реформи децентралізації кількість районів скоротили лише до семи: Львівського, Дрогобицького, Червоноградського, Золочівського і Яворівського.

У новостворений Львівський район увійшли колишні Жовківський, Кам’янка-Бузький, Перемишлянський, Пустомитівський і Городоцький райони.

36-річна Христина Замула очолювала Кам’янка-Бузьку РДА з кінця 2019 року. За освітою – менеджерка зовнішньоекономічної діяльності.

У 2015-2020 роках була депутаткою Кам’янка-Бузької райради, на останніх місцевих виборах балотувалася до Львівської обласної ради від «Слуги народу». Христина Замула була у списку під другим номером, але в раду не пройшла. У загальному списку партії знаходилась у першій десятці.

До Кам’янка-Бузької РДА Замула працювала у Кам’янка-Бузькій районній державній податковій інспекції, у Державній податковій інспекції (Шевченківський район Львова), у Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву (м. Київ).

Нагадаємо, процес реорганізації РДА стартував наприкінці 2020 року в межах реформи децентралізації. Так, в Україні вже скоротили кількість районів з 490 до 136. Відповідно, тепер суттєво поменшає районних державних адміністрацій: з 320 їх буде трохи більше 100.

Загалом на зарплати і вихідні допомоги чиновників ліквідованих районних державних адміністрацій Кабмін виділив майже 900 мільйонів гривень.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-02-27 10:12:15

Back to top button