Львівський портал

Зеленський прилетів до Сирії | Львівський портал

У неділю, 5 квітня, президент Володимир Зеленський прибув до сирійської столиці – Дамаску. Про це він повідомив у соцмережах.

Президент Володимир Зеленський прибув до Сирії 5 квітня. Фото: Syrian Arab News Agency – SANA

«Сьогодні в Дамаску. Продовжуємо нашу активну українську дипломатію заради реальної безпеки та економічної взаємодії. Попереду важливі зустрічі – підготовлені кілька змістовних форматів. Кожен народ, кожен регіон заслуговують на мирне життя», – зазначив Зеленський.

На оприлюдненому відео видно, що разом із президентом перебувають секретар Ради національної безпеки і оборони України Рустем Умєров, міністр закордонних справ Андрій Сибіга та начальник Генштабу ЗСУ Андрій Гнатов.

Крім того, турецьке агентство Anadolu повідомляє, що до Сирії також прибув міністр закордонних справ Сирії Хакан Фідан, який проведе тристоронню зустріч із Зеленським, який відвідує Сирію, та сирійським президентом Ахмедом аш-Шараа.

Нагадаємо, що 4 квітня Володимир Зеленський прибув до Стамбулу, де також провів переговори з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом та Вселенським патріархом Варфоломієм.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-04-05 17:23:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин