Зеленський прибув до Саудівської Аравії – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський прибув до міста Джидда у Саудівській Аравії.
Візит Зеленського до Саудівської Аравії
Про те, що Зеленський прибув до Саудівської Аравії, повідомив журналістам член делегації, яка подорожувала з ним.
Інтерфакс-Україна пише, що літак Airbus A319 української державної авіакомпанії Ukraine Air Enterprise злетів о 12:02 за київським часом з польського аеродрому Жешув-Ясьонка.
Згодом він приземлився о 16:40 в Міжнародному аеропорту імені короля Абдель-Азіза у місті Джидда в Саудівській Аравії.
За попередньою інформацією, на борту літака були Володимир Зеленський, керівник Офісу президента Андрій Єрмак і його заступник Павло Паліса.
Крім того, у літаку перебували міністр закордонних справ Андрій Сибіга і міністр оборони України Рустем Умєров.
Він пролетів над територіями Словаччини, Угорщини, Румунії, Болгарії, Греції та Єгипту. Загалом літак був у небі чотири години та 38 хвилин.
Як повідомлялося, запланована зустріч Зеленського зі спадковим принцом Саудівської Аравії Мохаммедом бін Салманом.
Потім мають розпочатися переговори між представниками України та США про закінчення війни з Росією, які відбудуться 11 березня в Джидді.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-03-10 17:06:00