Україна і світ

Зеленський: Ми готові до діалогу з населенням Донбасу, але не з ватажками “ЛДНР”

Президент наголосив на необхідності дієвих механізмів, за якими припинення вогню відбудеться “не на словах, а в реальному житті”Президент Володимир Зеленський заявив про готовність до діалогу з населенням, яке проживає на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей, але не з так званою “владою” в ОРДЛО. Відповідну заяву він зробив під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки, яку транслював “112 Україна”.

Український лідер зазначив, що “повну тишу” на Донбасі поки що не вдалося забезпечити.

“Майже за два місяці зафіксовано понад 400 обстрілів українських позицій, внаслідок яких продовжують гинути українські військовики”, – повідомив Зеленський.

Президент підкреслив, що потрібні дієві механізми, за якими припинення вогню відбудеться “не на словах, а в реальному житті”.

“Нас переконують, що таким дієвим механізмом є прямий діалог з так званою місцевою владою в ОРДЛО. Ми готові до діалогу з мирним населенням цих територій, але не з тими, хто є невизнаним з точки зору міжнародного права, а отже – не можуть представляти місцеве населення України”, – констатував Зеленський.


112.ua

Нагадаємо, що під час свого виступу на Мюнхенській конференції з безпеки 15 лютого український лідер заявив також про намір провести місцеві вибори на всій території України, включаючи окремі райони Донецької та Луганської областей, в жовтні 2020 року.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close