Україна і світ

Зелений дах-лабіринт у Тайвані: це вас точно здивує

Зелений дах-лабіринт у Тайвані: це вас точно здивує

Так з висоти буде виглядати оптовий ринок овочів та фруктів у Тайвані. Терасує ландшафт на даху функціонального споруди розробили в голландської архітектурної студії MVRDV.

Нижній рівень ринку буде мало чим відрізнятися від звичайної критої торгової площі – там розмістяться торгові прилавки і рампи для вивантаження та завантаження товарів. У чотириповерховій будівлі,  розмістять кафе, адміністративні та офісні приміщення. А незвичайний дах перетворить ринок в унікальний суспільний центр. Про це повідомляє Pragmatika.media.

Штучний ландшафт стає продовженням оточуючих його зелених пагорбів, природного середовища Тайваню. На зелених терасах будуть висаджені не декоративні рослини, а місцеві сільськогосподарські культури: рис, чай, ананаси, цитрусові та інші.

Зелений дах-лабіринт у Тайвані: це вас точно здивує

Архітектори передбачили на терасах безліч місць для відпочинку та столики для пікніків. За ідеєю проектувальників дах нового ринку може стати місцем для проведення відкритих уроків для школярів і навіть виставковим центром для демонстрації нових фермерських продуктів.

Зелений дах-лабіринт у Тайвані: це вас точно здивує

Будівельні роботи на ділянці вже почалися. Новий ринок планують відкрити в кінці 2020-го – в субтропічному кліматі Тайваня сезон фруктів триває впродовж всього року.

читайте також

 • 28 лют
  2019

  Перший у світі горизонтальний хмарочос добудовують у Китаї: вражаючі фото

 • 12 бер
  2019

  З мостом і місцями для сну: офіс Grammarly від українського Balbek Bureau

 • 10 бер
  2019

  Кафе з картону: еко-інтер’єр забійгайлівки в діловому центрі Мумбаї

 • 9 бер
  2019

  Як майже 200-літній будинок перетворити на особняк мрії: історія у фото

Джерело Телеканал новини «24»
15.03.2019

previous arrow
next arrow
Slider
Close