Збитки на 10 млн грн: експосадовця львівського університету підозрюють у службовій недбалості

Правоохоронці викрили екскерівника структурного підрозділу одного з університетів Львова, який продав понад 750 тонн сої за значно нижчою ціною, відтак завдав збитків на майже 10 млн грн. Йому оголосили підозру. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі прокуратури Львівщини.
Доповнено: у прокуратурі не називають імені підозрюваного, а також назви університету, втім за даними Zaxid.net, йдеться про 50-річного вже експосадовця Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького.
За даними слідства, колишній посадовець займався вирощуванням сільськогосподарської продукції на землях навчального закладу.
Відтак, неналежно виконуючи службові обов’язки, чоловік продав фермерському господарству 770 тонн сої за ціною, значно нижчою від ринкової вартості. У такий спосіб він завдав університету збитків на майже 10 млн грн.
Наразі правоохоронці повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України (Службова недбалість). Санкція статті передбачає покарання – до п’яти років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на три роки та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, напередодні правоохоронці викрили посадовців цього ж університету, які завищили вартість на комп’ютерне обладнання під час закупівель на 2 мільйони гривень.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-06-25 12:30:00