Україна і світ

Заяви української влади ставлять під сумнів процес обміну утримуваними особами, – представник самопроголошеної “ЛНР”Заяви президента України Володимира Зеленського ставлять під сумнів можливість реалізації процесу обміну утримуваними особами. Про це заявила представник так званої “ЛНР” в гуманітарній підгрупі Контактної групи, керівник робочої групи “ЛНР” з обміну військовополонених Ольга Кобцева, повідомляють місцеві ЗМІ.

Раніше в ході що відбулася в Мюнхені конференції з питань безпеки Зеленський заявив, що представники України “практично домовилися” про проведення нового обміну утримуваними особами, уточнивши, що самопроголошені республіки нібито готові передати українській стороні 200 чоловік.

“Цифри, які він заявляє на Мюнхенській конференції, вони не відповідають дійсності. Спочатку це заявляється в районі 200 чоловік, потім це йдеться в районі 240 осіб” – наголосила Кобцева.

“Просто такі заяви першої особи держави ставлять під сумнів взагалі можливість реалізації даного питання (обміну утримуваними особами). Тому що інформація, заявлена першим керівником держави, не відповідає дійсності”, – підкреслила представник так званої “ЛНР”.

Вона закликала президента України ознайомитися з реальними списками на обмін, які представники України обговорюють з представниками так званих “ЛНР” і “ДНР”.

Раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що в новому масштабному обміні Україна розраховує повернути до 200 осіб.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close