Україна і світ

Захищав честь матері: на Львівщині 16-річного підлітка порізав рідний дядько

У Червоноградському районі Львівської області 16-річний підліток отримав важкі ножові поранення, захищаючи свою матір. Нападником став її рідний брат.

Інцидент стався на Великдень: родина повечеряла, жінка пішла відпочивати, а її син з братом почали сваритися на кухні.

36-річний Сергій вдарив свого племінника ножем. Підліток вчасно встиг викликати швидку, після чого приїхала поліція.

Причиною такого жорстокого вчинку стало приниження на адресу матері.

– Дядько підвищив голос на маму. Я сказав йому не кричати, він просто взяв ножа і встромив. Я від шоку просто вибіг на вулицю, – зізнався підліток.

У лікарні 16-річного Тараса врятували: за словами лікарів, кухонний ніж був закоротким і до серця не дістав, що врятувало хлопцеві життя.

– Ніж зайшов знизу вверх, до області серця  У дитини поранена печінка. До серця не дістало, і це його врятувало, що вчасно довезли із села, – розповів лікар-хірург Червоноградської міської лікарні.

Зараз життю підлітка нічого не загрожує. Натомість Світлана, матір хлопця, боїться повертатися додому, оскільки рідний брат проживає разом із ними в будинку.

Поліція затримала нападника в сусідньому селі. Спочатку чоловіка арештували, але вже згодом суд  відпустив його під домашній арешт, який триватиме  аж 2 місяці.

– Я тепер боюся повертатися додому. Не знаю, хто взяв його на поруки, що  його вже відпустили додому. Я йому ніколи того не прощу! – зізналася Світлана.

Сам нападник запевняє, що не тримає зла на сестру і племінника, і переконаний, що рідні обов’язково його пробачать.

– Я дуже сильно шкодую, що так трапилося. Я не винен. Це все сталося неочікувано, – пояснив Сергій.

Журналістам поранений підліток зізнався, що вимагатиме в’язниці для свого дядька. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-07 21:37:38

Back to top button