Україна і світ

Затяжна війна – значний ризик для економічних перспектив України: прогноз МВФ

1

Економіка України після російського вторгнення у лютому 2022-го почала поступово відновлюватися у 2023 році, проте тривалість та інтенсивність війни становлять значний ризик для її перспектив.

Про це йдеться у прогнозі Міжнародного валютного фонду для Європи за листопад.

– На тлі тривалих атак на українську інфраструктуру економіка почала відновлюватися на початку 2023 року, зростаючи на 2,4% в квартальному вимірі з урахуванням сезонного фактору в першому кварталі

Зараз дивляться

і продовжила зростати у другому кварталі. Експерти МВФ прогнозують загальне зростання на рівні 1-3% у 2023 році, – йдеться в звіті.

Відновлення у МВФ пояснюють підвищенням стійкості підприємств та домогосподарств під час війни, чому сприяло відновлення внутрішнього попиту та покращення споживчих та ділових настроїв.

– Попри нещодавні позитивні тенденції, тривалість та інтенсивність війни становлять значний ризик для економічних перспектив. Середньострокові перспективи залежать від результату війни, масштабу витрат на відновлення, повернення мігрантів, структурних реформ та перспектив вступу до ЄС, – підсумувати в МВФ.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-08 13:15:10

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин