Україна і світ

Затримання українців у Греції: 12 туристів повернулися до Києва

12 українців, яких затримали в аеропорту Афін у Греції та тримали в поліцейській дільниці останні три дні, повернулися до Києва.

Ще одна людина повинна прилетіти о пів на першу ночі 8 липня. З нею повинні були летіти ще три людини, яких відпустили з СІЗО в Греції сьогодні.

Звільнення та повернення наших громадян відбулося за сприяння керівництва МЗС, Департаменту консульської служби та посольства України в Греції, працівники яких тримали справу на контролі.

4 липня 17 туристів із України затримали після прильоту до Греції через відсутність нашої країни у списку держав, чиїм громадянам дозволено в’їжджати до ЄС із 1 липня.

Серед затриманих, які чекали на зворотній рейс до України у поліцейській дільниці аеропорту, були дві жінки та дві дитини 8 і 9 років.

Пізніше стало відомо, що одну українку, яка прибула до Греції разом із іншими туристами, місцева влада впустила до країни.

Консули заявили, що ведуть переговори з Грецією, щоб до українців не застосовувалася процедура депортації та їм не було заборонено в’їзд до країн ЄС на декілька років.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-07-07 20:26:16

Теги
Back to top button
Facebook
Close