PRESS ЦЕНТР

Заробітчани із Закарпаття побили АТОвця

Заробітчани із Закарпаття побили АТОвця

Ще 18 травня близько 18:30 в Івано-Франківську на вулиці Сорохтея побили АТОвця. Як вивявилося на військового напали закарпатці, які приїхали на заробітки у місто. Про це повідомляють на сайті Голос Карпат посиланням на видання “МІСТО”. 

Ветеран АТО виходив з магазину, коли побачив біля нього групу чоловіків, які розпивали алкоголь. Один з цих чоловіків просто посеред вулиці опустив штани та почав справляти нужду.

АТОвець підійшов до нього та зробив зауваження. Чоловіки почали ображати ветерана та полізли до нього битися. Один з них повалив ветерана з ніг та почав бити. До нього приєдналися інші. На місце інциденту одразу прибігли побратими чоловіка та затримали чоловіків до приїзду поліції.

Як виявилось згодом, група чоловіків родом з Закарпаття. До Франківська приїхали на роботу та працюють на будівництві неподалік місця де стався конфлікт.

В поліції повідомили, що 4 зловмисників затримали одразу на місці. Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 125 частиною 1. Чоловікам загрожує штраф або громадські роботи. 

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
23.05.2020

Back to top button
Facebook
Close