Україна і світ

Запрошення до танцю США: Резніков про нарощування військ РФ на кордоні

Результати зустрічі політичних радників нормандської четвірки 19 квітня дають підстави вважати, що не буде повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Олексій Резніков під час ефіру Свободи слова на ICTV.

– Сам факт, що сьогодні відбулась ця консультація – це вже позитив, тому що перемовини продовжуються незважаючи на уявне загострення біля кордонів України, – зауважує він. – Я приємно вражений, наскільки робочою була атмосфера перемовин радників нормандської четвірки. Наголошую: усі чотири сторони говорили про те, що треба шукати можливості припинення режиму вогню.

За словами Олексія Резнікова, на зустрічі політичні радники обговорили запропоновані російсько-французькою стороною кластери (можливість реалізації Мінських угод, – Ред.), а також необхідність відновлення режиму тиші, який був досягнутий у липні 2020 року.

Віце-прем’єр-міністр наголошує, що мета Росії давно вже всім відома, оскільки накопичення військ – це інструмент для досягнення мети – вирішення внутрішнього порядку денного самої РФ, зважаючи на складнощі всередині країни та майбутні вибори до Державної думи.

– Друга річ – це запрошення до танцю безпосередньо США, щоб із Росією почали рахуватися й почався з ними діалог. Я не вважаю, що гра м’язами призведе до справжнього військового вторгнення до України. Це спроба продемонструвати загрозу, яка є страшнішою, ніж сама загроза, – висловив припущення Олексій Резніков.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-19 23:27:45

Back to top button