Україна і світ

Закон про землю – це колоніальна навала, яку було зірвано “Опозиційною платформою – За життя”Плани в загарбників і в тих, хто хотів колонізувати країну шляхом бліцкригу, було зірвано. Вони вже звітувалися до 20-го, хотіли звітувати до 20 грудня, що все вирішили. Але цього не сталося. Чому? Тому що на заваді цього колоніального нашестя стали наша “Опозиційна платформа – За життя” та інші здорові сили парламенту й українського народу. Бліцкриг було зірвано. Ми розгляд цього питання ринку землі перевели в нормальне законне русло.

Цей час ми не просто так виграли, ми виграли для того, щоб достукатись до здорового глузду “слуг народу”, керівництва країни. Щоб вони обов’язково звернули увагу на свій народ, якому вони, за їхніми словами, служать. Ми сподіваємося до останнього дня, хвилини, секунди, що ми достукаємося і до сердець, і до здорового глузду, і що звернуть увагу наші керівники і парламенту, і монобільшості, і держави на те, що хоче український народ. А український народ хоче одного – референдуму.

І якщо буде ринок землі впроваджено, то такий, який відповідає інтересам наших аграріїв, нашої держави, нашої незалежної країни і суверенітету. Іншого не може бути. Жодних соросів, жодних світових пройдисвітів та інших іноземних корпорацій не має бути на українській землі власниками. А тому ми цей час будемо використовувати для того, щоб дослухались.

Я розумію: не всі дослухаються. Але ті, які звернуть увагу на свій народ, зрозуміють, що треба робити все в інтересах власного народу, і не на сьогодні, а на майбутнє для своїх дітей, для своїх онуків, тому що таке рішення буває один раз.

Я скажу вам більше: в умовах сьогоднішніх, коли протягом шести попередніх років зробили з нашого українського народу те, що ми вчора бачили, не можна ухвалювати таких рішень. А що вчора було? Ми бачили, як наших українців зустрічали на рідній землі. Це сором, і сором усім: і людям, і владі. Необхідно перш за все зробити мир на нашій власній землі. Необхідно припинити розбрат щодо всіх питань. Необхідно повернути довіру народу до влади. Тільки тоді можна ухвалювати такі доленосні рішення, як запровадження ринку землі. Інакше в нас може спалахнути не те, що було вчора, коли своїх українців закидали камінням. Це сором, це жах, а тому нам необхідно навести лад в Україні, навести порядок у головах і серцях українців. Тільки тоді до них звернутися через референдум і запитати, який ринок землі їм потрібен і коли його буде запроваджено. Не боятись жодних ні соросів і не брати в них грошей, не продавати рідну землю за жодні кошти, а бути господарями на ній самим. Інакше не може бути.

Я впевнений: ми перевели вирішення питання про ринок землі з грудня на весну. А ви знаєте, що в Україні весна завжди перемагає. Ми перевели це питання на весну, і вона переможе. Я вірю. І просвітлення і в “слуг народу”, і в інших буде. Я в цьому абсолютно впевнений.

Мій сьогодні колега, пан Олександр Качний, поставив запитання прем’єр-міністрові, на яке той не відповів, а саме, нагадую, “Як, коли в країні та доки, як говориться, буде правити профан і дебіл?” Він не отримав на це відповіді.

Я спробую відповісти свою версію: доти, доки керівництво країни буде в тумані. Це не я сказав, це сказав прем’єр. Але я знаю, що туман розвіється, туман мине. І профани, і дебіли в нас не керуватимуть.

Згадайте наш український мультик. Він завоював перше місце колись як кращий мультик світу. Це “Їжачок у тумані”. Їжачок у тумані, пам’ятаєте, дуже довго ходив і шукав свого друга. Його лякали, і сова лякала, і кінь лякав, і він ледь не втопився, але він вийшов з туману і прийшов до свого друга медведя. Вони сіли разом, пили чай з малиновим варенням і рахували зіроньки. Я сподіваюсь, що керівництво нашої країни вийде з туману, і нами не будуть керувати ні профани, ні дебіли. А ми закони в цьому парламенті ухвалюватимемо в інтересах українського народу, суверенітету нашої країни. Слава Україні.


112.ua

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Back to top button
Facebook
Close