Україна і світ

Задивився у телефон: у Коростені підліток зірвався з 10-метрової скелі

У місті Коростень Житомирської області 14-річний підліток зірвався з майже 10-метрової скелі. Хлопець пізно увечері йшов на дискотеку місцевим парком, аж раптом упав з крутого кам’янистого схилу униз, де протікає річка.

Очевидці почули стогін підлітка і викликали правоохоронців.

Хлопець, який встиг назватися Дмитром, був дуже побитий і не міг поворухнути рукою. Щоб перенести його до карети швидкої, довелося викликати рятувальників.

–  У нас така річка, багато скель, дерев – вони самі не могли. Скелі, сміття – і дуже важко було його підіймати,  транспортувати, – розповідає Артем Понось, начальник караулу пожежно-рятувальної частини Коростеня.

У лікарні у постраждалого діагностували лише перелом руки. Медики кажуть, що це справжнє дивно, адже хлопець міг сильно травмуватися через каміння.

Підліток пояснював, що спіткнувся і зірвався зі скелі. Свідки ж кажуть – причиною інциденту став телефон, адже вся увага хлопця під час ходьби була прикута до екрана.

Нині з батьками підлітка працюють ювенальні поліцейські – вони з’ясовують, чому той сам так пізно гуляв та ще й у небезпечному місці. Адже у цій частині парку люди вже не вперше падають з каменистого схилу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-29 13:54:08

Back to top button