Зачистки русні на Харківщині, «мавік» врятував наших бійців, окупанти йдуть у штурм у нужниках: стрім

Бійці 115 механізованої бригади спростували фейк окупантів.
Російські «воєнкори» заявили, що село Новоплатонівка на Харківщині нібито вже перебуває під повним контролем загарбників. Щоб спростувати ці вигадки, наші бійці увійшли в село та провели зачистку. Вони перевірили кожен будинок: окупантів у населеному пункті немає, Новоплатонівка — під повним контролем Українського війська.
«Гострі Картузи» врятували наших бійців в останній момент. На Донеччині частина українських воїнів опинилася в частковому оточенні. У важкому стрілецькому бою росіяни мали перевагу, а час йшов на хвилини. У ситуацію втрутилися наші дрони: двома влучними скидами вони розбили штурмову групу окупантів.
Нова «пляжна» тактика росіян. Тепер на штурм вони йдуть у наметах, у повний зріст. Таким відео похвалилися самі окупанти, які проводили тактичні навчання двох груп по п’ять штурмовиків. Як саме ці намети можуть захистити росіян — невідомо, але те, що така незвична ціль на полі бою приверне увагу наших операторів дронів, — безсумнівно.
Ці та інші теми обговорюють наші ведучі — майор Андрій Макаренко та старший лейтенант Сергій Ліпко.



























