Львівський портал

За зразком НАТО: в українській армії вводять нову систему управління ресурсами

Міністерство оборони України завершило перший етап впровадження у ЗСУ автоматизованої системи управління оборонними ресурсами на базі System Analysis Program Development (SAP). Це провідна міжнародна система у сфері управління ресурсами, яку використовують 28 країн НАТО. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі відомства.

Нова система автоматизує процеси постачання, формує інформацію про залишки на складах, заявки, дозволяє бачити реальну потребу, закуповувати та вчасно забезпечувати військо усім необхідним.

«Пріоритет Міністерства оборони – це впровадження автоматизованих систем і відмова від паперових процесів. SAP допоможе нам забезпечити найсучасніший процес управління оборонними ресурсами», – розповіла заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Автоматизацію почали з обліку речового майна, завдяки чому повністю вдалося оновити процеси та обладнання в одному з центрів забезпечення оперативного рівня, який об’єднує значну кількість військових частин.

Також завдяки SAP автоматизували контроль за постачанням та обліком озброєння та військової техніки на основних базах. Це стосується і запчастин до техніки, яку Україна отримує в межах міжнародної технічної допомоги.

«Для того, щоб система працювала всюди, вже адаптовані та навчені працівники складів. Результатом остаточного запровадження системи має стати повна автоматизація процесів логістики і повноцінна відмова від паперового документообігу в логістичних операціях», – підсумувала радниця заступниці міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Оксана Ферчук.

У планах Міноборони – до кінця 2024 року провести облік майна у всіх складах та військових частинах, що працюватимуть з системою SAP. Їх також повністю модернізують.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-01-12 20:47:56

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин