Львівський портал

За тиждень на Львівщині від COVID-19 померло 12 людей

Протягом цього тижня, з 25 до 29 травня, у Львівській області від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, померло 12 людей. Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

 

Він повідомив, що показники захворюваності і смертності цього тижня побили усі рекорди на Львівщині.

«З початку тижня померло 12 людей, ще понад 300 отримали позитивний результат на коронавірус», – голова ЛОДА.

Зазначимо, в області зафіксовано 51 смерть від ускладнень коронавірусу. Лише протягом 29 травня стало відомо про 3 смерті від COVID-19. 

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, за останні 7 днів зросла кількість пацієнтів, що потребують стаціонарного лікування. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я для СOVID-19 становить 21%.

Керівник Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України вважає, що ріст кількості хворих на коронавірус в області спричинений ігноруванням людей заходів безпеки.

«Виглядає так, що карантин ми продовжуємо лише на папері, адже люди його просто ігнорують. А число хворих росте. Зараз ми бачимо активізацію діяльності людей без дотримання заходів особистої та колективної безпеки. Тому у нас така захворюваність. І той карантин буде продовжуватися довго і люди будуть хворіти, якщо не дотримуватимуться заходів безпеки», – каже Роман Павлів.

Як відомо, через ріст кількості хворих на коронавірус карантин на Львівщині відтермінували щонайменше до 1 червня.

Зазначимо, на Львівщині останні дні фіксують стрімке збільшення хворих на COVID-19: учора було 70, сьогодні – 50.

Станом на сьогодні, 29 травня, коронавірус лабораторно підтвердили у 1563 мешканців Львівщини.

Нагадаємо, що у Львові діє безкоштовна гаряча лінія «Стоп-коронавірус». Аби отримати безоплатну фахову консультацію медиків, потрібно зателефонувати за номером: 0 800 208 868. Гарячу лінію створили з ініціативи львів’янина Ігоря Васюника.Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close