Суспільне мовлення

За стандартами Міноборони: у Львові соціальне підприємство пошило перші зразки жіночої військової форми

У Львові соціальне підприємство пошило перші 25 зразків форми для українських захисниць за стандартами Міністерства оборони України. Досі жінки, які воюють у складі ЗСУ, вимушені перешивати чоловічу форму. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Учасники волонтерської ініціативиFRMT” проаналізували зразки жіночої військової форми різних країн та розробили лекала. Після цього зразки форми затвердило Міністерство оборони України. Із тканини, яку закупила благодійна організація “100% Життя”, кравчині швейного підприємства у Львові відшили 25 зразків жіночої військової форми і 25 комплектів білизни. Їх вже невдовзі зможуть випробувати українські захисниці.

“Символічно, що відшив тестових комплектів жіночої форми почався напередодні Дня захисників і захисниць України. Адже впровадження жіночої форми зможе додатково підкреслити суспільну вагу цього дня і рівно вшановувати як чоловіків, так і жінок в українському війську. Бо, якщо подивитися на ситуацію з формою, то ми маємо захисників і тих, хто змушений перешивати під себе форму захисників”, — каже співзасновниця ініціативи Євгенія Глізер.

У серпні львівська філія БФ “100% Життя” спільно з Львівською ОВА відкрила соціальне швейне підприємство. Воно має на меті забезпечити робочими місцями людей з ВІЛ, а також переселенців.

Читайте також

У Львові запрацювало соціальне швейне підприємство

Рубіжанська панчішна мануфактура з Луганщини відновлює виробництво у Львові


Джерело: Суспільне мовлення України